پنجشنبه 2 اسفند 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

نمايشگاه دستاوردهاي مركز رشد برگزار شد

  • شنبه 21 بهمن 1396
  • 1403

همزمان با ايام الله دهه فجر نمايشگاهي از دستاوردهاي شرکت‌هاي دانش‌بنيان مرکز رشد واحدهاي فناور سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، نمايشگاهي از دستاوردهاي فناوري شركت‌هاي مستقر در مركز رشد واحدهاي فناور در محل سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران برگزار شد.

هدف از برگزاري اين نمايشگاه ارائه توانمندي‌هاي جديد شركت‌هاي دانش‌بنيان اين مركز براي تعاملات علمي و فناوري هر چه بيشتر با پژوهشكده‌هاي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران بود.

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران، معاونين و اعضاي هيئت علمي پژوهشكده‌هاي مواد پيشرفته و انرژي‌هاي نو، كشاورزي، زيست‌فناوري، فناوري‌هاي شيميايي، برق و فناوري اطلاعات و مكانيك از غرفه‌هاي شركت‌كننده در اين نمايشگاه بازديد كردند.

اين شركت‌ها توانمندي‌هاي خود را در زمينه‌هاي راه‌اندازي آ‍زمايشگاه‌ مرجع تست تجهيزات فرودگاهي، طراحي و ساخت و تعمير و نگهداري قطعات ناوبري هواپيما و ترمز هواپيما، طراحي و ساخت تجهيزات آزمايشگاهي و صنعتي و طراحي و تدوين نرم‌افزارهاي تست استاندارد و بهينه‌سازي، طراحي و ساخت قطعات خودرو و ديگر حوزه‌هاي تخصصي ارائه دادند.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27