پنجشنبه 2 اسفند 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

سومين كنگره بين‌المللي بهداشت مواد غذایی برگزار مي‌شود

  • دوشنبه 23 بهمن 1396
  • 2069

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ارديبهشت 97 ميزبان سومين كنگره بين‌المللي بهداشت مواد غذايي در كشور است.

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ارديبهشت 97 ميزبان سومين كنگره بين‌المللي بهداشت مواد غذايي در كشور است.

 

به گزارش روابط عمومي، سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران و سازمان نظام دامپزشکی جمهوري اسلامي ايران سومین كنگره بین‌المللی بهداشت مواد غذایی (ICFH 2018) را در روزهای 18 و 19 اردیبهشت 1397 برگزار می‌کنند.

دكتر مجيد جوانمرد، دبير علمي كنگره در اين رابطه گفت: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز دو همایش در سال‌های 1388 و 1390 در دانشگاه علوم پزشكي ايران و انستيتو تحقيقات تغذيه‌اي و صنايع غذايي كشور، سومین کنگره بین‌المللی بهداشت مواد غذایی در ابعاد بین‌المللی به عنوان معتبرترين كنگره حوزه بهداشت مواد غذايي طي روزهاي 18 و 19 اردیبهشت 1397 در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران برگزار مي‌شود.

وي افزود: این کنگره فرصت بسیار مغتنمی برای حضور فعال و مؤثر متخصصان، صاحب‌نظران، اندیشمندان و فعالان حوزه بهداشت مواد غذایی، دانشجویان و صاحبان صنایع مرتبط به منظور تبادل‌نظر و دستیابی به آخرین اطلاعات، دستاوردها و یافته‌های علمی در حوزه بزرگ و پر اهمیت بهداشت مواد غذایی در کشور است.

مدير گروه صنايع غذايي و تبديلي پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي درخصوص كسب امتيازات به دست‌آمده در صورت حضور در اين كنگره اظهار داشت: به ازاي هر روز حضور در همایش 5 امتیاز بازآموزی و در صورت ارائه مقاله با حضور نیز 5 امتیاز بازآموزی و حداکثر 10 امتیاز برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی در مقطع دکتری و بالاتر در نظر گرفته خواهد شد.

 وي مهلت ارسال خلاصه مقالات به این همایش را تا 15 اسفند 1396 اعلام كرد و افزود: نتایج پذيرش مقالات 20 فروردین 1397 در سایت همایش اعلام خواهد شد و پس از آن ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آغاز و تا 25 فروردین 97 ادامه خواهد یافت.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر، نحوه ثبت نام و یا حضور در فضای نمایشگاهی می‌توانند به وب‌سایت این کنگره به نشانی www.ICFH2018.COM مراجعه كنند.

دکتر مجید جوانمرد طي حکمی از سوي دکتر محمدرضا صفري، رئيس سازمان نظام دامپزشکي جمهوري اسلامي ايران، به سمت دبير علمی اين همایش منصوب شده‌است.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27