پنجشنبه 1 فروردین 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

انتصاب عضو هيئت علمي سازمان به سمت معاون سازمان برنامه و بودجه کشور

  • سه شنبه 11 اردیبهشت 1397
  • 1847

عضو هيئت علمي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران به سمت معاون مجلس و توسعه منطقه‌اي سازمان برنامه و بودجه كشور منصوب شد.

عضو هيئت علمي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران به سمت معاون مجلس و توسعه منطقه‌اي سازمان برنامه و بودجه كشور منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومي، طي حكمي از سوي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور دكتر قاسم رمضان‌پور نرگسي به سمت معاون مجلس و توسعه منطقه‌اي سازمان برنامه و بودجه كشور منصوب شد.

 

در اين حكم آمده: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين ابلاغ به سمت معاون مجلس و توسعه منطقه‌اي سازمان برنامه و بودجه كشور منصوب مي‌شويد.

انتظار مي‌رود تا در راستاي ايجاد تحول بنيادين در راهبري توسعه، طراحي زيرساخت‌ها و رصد توسعه پايدار و متوازن با برخورداري از همكاري واحدهاي مرتبط و بهره‌گيري از كارشناسان و صاحب‌نظران برجسته، نسبت به توسعه كيفي نظام برنامه‌ريزي، بودجه‌بندي و نظارت در چارچوب ماموريت‌ها و وظايف محوله اقدام لازم معمول داريد.

اميد است با اتكال به خداوند متعال و با رعايت اصول قانون‌مداري، اعتدال‌گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد، موفق و مويد باشيد.

دکتر رمضانپور نرگسي، متولد 1337 صومعه سرا و فارغ التحصیل دوره دکترای مديريت دولتي با گرايش رفتار سازماني از دانشگاه تهران و در حال حاضر عضو هیئت علمی پژوهشكده مطالعات فناوري‌هاي نوين پژوهشهای علمی و صنعتی ایران است.

وی تا کنون مجري چند طرح تحقيقاتي، كاربردي و نيمه صنعتي بوده و ترجمه 4 كتاب و تدريس در چندين دانشگاه معتبر كشور را در سوابق فعاليت‌هاي علمي خود درج كرده است.

دكتر رمضانپور نرگسي طي سالهاي 93 تا 94 معاون نوآوري، تجاري‌سازي و انتقال فناوري سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران، معاون تحقيق و فناوري سال 79، معاون حقوقي، پشتيباني و امور مجلس وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، بهمن 79 تا شهريور 84، نمايندگي دوره چهارم و پنجم مجلس شوراي اسلامي، رياست سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي مركز خراسان و ديگر مسئوليت‌هاي اجرايي را در سوابق كاري خود دارد.

كاركنان سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران اين انتصاب شايسته را خدمت ايشان تبريك عرض نموده و آرزوي موفقيت‌هاي بيش از پيش براي ايشان دارد./ج

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27