دوشنبه 5 فروردین 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

با صدور حکمي از سوي رييس سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران

«سرپرست معاونت پشتيباني و منابع انساني» منصوب شد

  • دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
  • 2023

دکتر عليرضا عشوري با صدور حکمي، دکتر سيد محمد زهرايي را به سمت سرپرست معاونت پشتيباني و منابع انساني سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران، در این حکم انتصاب آمده است:
جناب آقای دكتر سید محمد زهرائی
با سلام و تشکر از قبول همکاری با مدیریت سازمان، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت "سرپرست معاونت پشتیبانی و منابع انسانی" سازمان منصوب می‏شوید.  اجرای دقیق قوانین، مقررات، آئین‏‎نامه‏‎ها و مصوبات هیات امناء و نیز دستورالعمل‏‎های اداری، استخدامی و مالی، نظارت بر فعالیت‏‎های مرتبط، تأمین سلامت مالی کلیه فعالیت‏‎های سازمان، اصلاح و بازنگری ساختار نیروی انسانی، پشتیبانی و حمایت همه جانبه و مؤثر از تمامی امور سازمان به ویژه فعالیت‏‎های تحقیقاتی، تسهیل در جریان گردش امور اداری و مالی و همچنین تلاش در جهت افزایش سطح معیشتی و رفاه پرسنل از جمله اموری است که انتظار دارد با برنامه‎‏ریزی دقیق و هدفمند نسبت به تحقق آنها اهتمام ورزید. شایان ذکر است بهبود نظام مالی و اداری سازمان بمنظور ایجاد انضباط مالی، کاهش بروکراسی و شفافیت در امور، برنامه‎‏ریزی برای کاهش هزینه‏‎ها و افزایش درآمدهای اختصاصی سازمان از اولویت‎‏های کاری آن معاونت می‏‎باشد.  رجاء واثق دارد با استفاده از توانایی‏‎های فردی و سازمانی و نیز حسن سلوک، همفکری و همراهی معاونین، مدیران، اعضای هیأت علمی و کارشناسان در تحقق اهداف و اعتلای جایگاه سازمان موفق و مؤید خواهید بود. توفیق جنابعالی را در راستای این مأموریت خطیر از درگاه حضرت باری‎‏‏تعالی مسئلت دارم.
دکتر زهرایی دكتري مواد و متالورژي  خود را در  دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1386 به پایان رساند.
وی هم اکنون استادیار تمام وقت پایه 27 در پژوهشكده مواد پیشرفته و انرژی‎های نو،سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران می‎باشد.
ایشان در سوابق اجرایی و شغلی:
مدیر گروه مواد و پایلوت سرامیک سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران مرکز خراسان، عضو اصلی شورای تحقیق و تکنولوژی استان خراسان، رئیس کمیته تکنولوژی های نو استان خراسان، معاون تحقیق و تکنولوژی سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران مرکز خراسان، ریاست سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران مرکز خراسان (پارك علم و فناوري خراسان فعلي)، رئيس هيات اجرايي تشكيلات و امور نيروي انساني سازمان، عضو كميته ترفيعات اعضاي هيات علمي سازمان، عضو حقيقي كميسيون دائم هيات امناء سازمان، معاون اداری – مالی سازمان، مدیر کل پشتیبانی و حمایت فناوری ( معاونت فناوری وزارت علوم)، معاون توسعه فناوری  سازمان، معاون اداری ، مالی و پشتیبانی پژوهشگاه مواد و انرژی، معاون فناوری پژوهشگاه مواد و انرژی، مدیر کل توسعه تحقیقات کاربردی و فناوری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، معاون توسعه مديريت و منابع سازمان هواپيمايي كشوري را در کارنامه خود دارد.

دکتر سيد محمد زهرايي  علاوه بر ده‎ها طرح پژوهشي خاتمه يافته، ده‎ها مقاله چاپ شده و ارائه شده در مجلات و همايش هاي علمي را نیز در سوابق آموزشی و پژوهشی خود دارد.

 

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27