پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

معاون نوآوري و تجاري‌سازي فناوري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري درگذشت

  • شنبه 12 خرداد 1397
  • 2327

معاون نوآوري و تجاري‌سازي فناوري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري دارفاني را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاد دانشگاه صنعتی اصفهان، دارفانی را وداع گفت.

مرحوم دکتر محمود شیخ زین‌الدین دارای مدرک دکتری علوم و صنایع غذایی با گرایش بیوتکنولوژی مواد غذایی از دانشگاه ناتینگهام انگلستان و عضو هیأت علمی گروه علوم و صنایع غذایی دانشکده مهندسی کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان بود.

این استاد فرهیخته دانشگاه صنعتی اصفهان، از بهمن ماه ۹۲ تاکنون در سمت معاون نوآوری وتجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به ایفای خدمات پرداخت.

شادروان دکتر محمود شیخ زین‌الدین در کارنامه علمی و اجرایی خود، ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، کسب عنوان مدیر برتر فناوری کشور در سال ۱۳۸۹، ریاست شاخه غرب آسیا و عضویت هیات مدیره انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی (IASP) از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۲، ریاست جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و عضویت درکارگروه ارزیابی کمیته تخصصی فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به همراه داشت.
سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران درگذشت این استاد فرهیخته را به جامعه علمی کشور تسلیت عرض می‎کند و برای آن‎مرحوم علودرجات را از خداوند بزرگ آرزو دارد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27