دوشنبه 5 فروردین 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

به رسميت شناختن COMSATS توسط سازمان مشترک المنافع(Commonwealth)

  • سه شنبه 26 تیر 1397
  • 1468

سازمان مشترک المنافع (Commonwealth) در تاريخ 26 ژوئن 2018 سازمان COMSATS را به رسميت شناخت.

به گزارش روابط عمومی، بر اساس اطلاع رسانی کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (COMSATS)، سازمان مشترک المنافع (Commonwealth) در تاریخ 26 ژوئن 2018 سازمان COMSATS را به رسمیت شناخت.

سازمان مشترک المنافع یکی از بزرگترین سازمان‎های بین دولتی است که 53 عضو دارد و دبیرخانه آن در شهر لندن و کشور انگلیس مستقر است. در حال حاضر کشورهای عضو، مراکز عالی و کارگروه‎های تحقیقاتی بین المللی (ITRGs) کامستس می‎توانند از فرصت‎های پیشنهادی  این سازمان  بهره‎مند شوند. کامستس نخستین سازمان پاکستانی است که مورد تایید سازمان مشترک المنافع قرار گرفته است و این موضوع اهمیت بسزایی برای کامستس دارد.

قابل ذکر است با توجه به عضویت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (COMSATS)، پژوهشگران و اعضای هیات علمی سازمان می‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت‎ها و فرصت‎های همکاری با سازمان Commonwealth به فایل پیوست مراجعه نمایند.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27