حوزه نوآوری و فناوری به جشنواره بین المللی خوارزمی اضافه شد

دکتر حسن زمانیان رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
با اعلام دکتر زمانیان، حوزه نوآوری و فناوری به محورهای قابل پذیرش در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی، اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر حسن زمانیان رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با بیان اینکه حوزه نوآوری و فناوری به محورهای طرح‌های قابل پذیرش در سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی، اضافه شده است بیان داشت: با توجه به پیشنهاد دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای تحول در جشنواره خوارزمی و پس از بررسی‌های انجام شده، محور نوآوری و فناوری را برای اولین بار به محورهای جشنواره بین المللی خوارزمی اضافه و در این دوره از جشنواره  از طرح‌های ارسالی  با این محوریت استقبال ویژه خواهیم کرد.

وی هم‌چنین در رابطه با برگزاری جشنواره‌های خوارزمی گفت: برنامه ریزی و هدف گذاری ما، توسعه جشنواره‌های جوان و بین‌المللی خوارزمی و مشارکت حداکثری محققان و دانشمندان در این جشنواره‌ها می‌باشد.

به اطلاع نوآوران و فناوران و علاقه‌مندان به شركت در سی و ششمین جشنواره بين‌المللي خوارزمي مي‌رساند كه ثبت‌نام و ارايه طرح در اين دوره از جشنواره آغاز شده است و مهلت ثبت نام تا پايان شهريور سال جاري مي‌باشد.

طرح‌هاي قابل پذيرش مي‌بايست در هفده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مهندسی مكانيك، مهندسی برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، مهندسی عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو، زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، مهندسی هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات، مهندسی مكاترونيك و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور مورد پذیرش شامل پژوهش‌هاي بنيادي، پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، نوآوری و فناوری و ابتكار به جشنواره بين‌المللي خوارزمي ارايه گردد.

هم‌چنین از برگزیدگان دوره­‌های قبل که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده‌اند دعوت می‌­گردد برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه به دبیرخانه تماس بگیرند.

 متقاضیان مي‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بين‌المللي خوارزمي به نشاني www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بين‌المللي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام، ارايه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعريف کنند. ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه نمایند.

کشور: United Statesآی پی شما: 34.204.174.110مرورگر شما: Unknown ?